Przez ostatnie 4 lata miałem zaszczyt być delegatem na zjazdy PZLA. Dzięki uczestnictwu, możliwości dyskusji i wymianie doświadczeń stałem się bardziej dojrzałym Prezesem, świadomym problemów lekkiej atletyki ale i możliwości oraz potencjału jaki niesie w swoich pięknych sportowych odsłonach.

Read more: Krajowy Zjazd Delegatów PZLA

W związku z organizacją III edycji sztafety maratońskiej XLPL Ekiden 22 kwietnia 2015 roku odbyła się konferencja prasowa. Współpracując z Kancelarią Prawną Pragmatiq i Fundacją  XLPL (pomysłodawcami sztefety XLPL Ekiden) mam przyjemność pełnić odpowiedzialną rolę Dyrektora Sportowego.

Read more: Konferencja prasowa XLPL Ekiden 2015

13 września nad Wartą przy moście Rocha odbył się I Piknik Poznańskich Olimpijczyków zorganizowany przez Poznańskie Stowarzyszenie Olimpijskie, którego członkiem mam zaszczyt być od początku powstania.

Read more: I Piknik Poznańskich Olimpijczyków

Dziękuję Piotrowi Hierowskiemu za zaproszenie na otwarcie Stadionu Leśnego w Słupcy i I Mityng Lekkoatletyczny na odremontowanym obiekcie.

Read more: Otwarcie obiektu w Słupcy i I Mityng LA

Jeszcze lepsza edycja, rekord frekwencji, rekord trasy i dalszy rozwój wyjątkowej imprezy biegowej.

Read more: XLPL Ekiden 2015 - kolejna udana edycja

Emocje po 8 Poznań Półmaraton opadają ale zdjęcia przywołują jeszcze dreszcze. Bo pacemakerowanie to absolutnie coś wyjątkowego.

Read more: Pacemakerowanie 8 PM

Page 1 of 2

  •  Start 
  •  Prev 
  •  1  2 
  •  Next 
  •  End