Dziękuję Piotrowi Hierowskiemu za zaproszenie na otwarcie Stadionu Leśnego w Słupcy i I Mityng Lekkoatletyczny na odremontowanym obiekcie.

To kolejne miejsce w Wielkopolsce gdzie rozwijać się będzie lekkoatletyka. Miałem przyjemność poznać ludzi z terenu: zarówno władze Słupcy, zarządzających Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji jak i nauczycieli, trenerów i wspaniałą młodzież. Obiekt to nie wszystko, ważni są ludzie na miejscu i wsparcie od władz dla tych ludzi.

W Słupcy to wszystko jest dlatego wręczając flagę Polski z autografami naszych wielkopolskich olimpijczyków ma nadzieję, że i w Słupcy zakiełkuje marzenie wśród dzieci o starcie w Igrzyskach Olimpijskich. Towarzystwo było doborowe: Mistrz nad mistrze w skoku wzwyż czyli Artur Partyka (dziękuję za wspaniałe rozmowy o lekkiej), Małgorzata Sobańska (nadal niepobity jej rekord Polski w maratonie 2:26:08, kiedy ponownie Polka wygra jak ona London Marathon?), Adam Kaczor (olimpijczyk - Meksyk 68) oraz Tomasz Szymkowiak utalentowany lekkoatleta (olimpijczyk i 10-krotny mistrz Polski, którego zobaczymy w tv na wielkich światowych mityngach .

Również im dziękuję za przybycie ponieważ to dla młodzieży niesamowita sprawa gdy namacalnie mogą spotkać MISTRZÓW.