20 grudnia na zaproszenie GB Wielkopolscy Biegacze miałem przyjemność poprowadzić trening i przekazać cenne informacje na temat budowania siły biegowej.

Read more: Spotkanie biegowe na Malcie

17 stycznia we współpracy z portalem Poznanbiega.pl miałem przyjemność na poznańskiej Cytadeli poprowadzić z grupą pasjonatów biegania trening siłowy.

Read more: Spotkanie biegowe na Cytadeli

30 minut to krótko by opowiedzieć o 10 latach marzeń , więc było dynamicznie, z wielką pasją i z wielką dawką motywacji, akurat przed niedzielnym półmaratonem. 

Read more: Granice ludzkiego organizmu - prelekcja

Zapraszam do wywiadu w którym wreszcie udało mi się spisać i przedstawić moją biegową historię. Dziękuję portalowi treningbiegacza.pl za zmobilizowanie mnie i możliwość przedstawienia swojej historii. Tak naprawdę to moje 5 minut było gdy jako 15 latek pobiegłem w jednej z konkurencji czwórboju lekkoatletycznego 7,12 na 60 m uzyskując najlepszy wynik tych zawodów na stadionie ;)

Read more: Moja historia

Powoli czas przejść do roztrenowania. Sezon bardzo udany szczególnie dla moich podopiecznych.

Read more: Udany sezon moich podopiecznych

Planując sezon 2016 warto pomyśleć o rozsądnym treningu, indywidualnie ułożonym i dobranym do określonych celów startowych. Dlatego zapraszam do dołączenia do mojej grupy podopiecznych.

Read more: Twój trener osobisty

Page 1 of 2

  •  Start 
  •  Prev 
  •  1  2 
  •  Next 
  •  End