Powoli czas przejść do roztrenowania. Sezon bardzo udany szczególnie dla moich podopiecznych.

 

Niektórych z moich podopiecznych udało się złapać do wspólnego zdjęcia. Padały życiówki praktycznie na każdym dystansie od 5km do maratonu !. Niektórzy nawet zadebiutowali w ultra a moje dzielne podopieczne przebiegły na zawodach w ultra dystans ponad 100km ;-)

W sumie razem poprawiliśmy się o kilkaset minut ;-) Wszyscy zasługują na słowa uznania za sumienność w realizacji planów ! m.in Grzegorz poprawił się na 10 km, w półmaratonie i maratonie, który już nabiegał w 3:01 czyli spełnienie złamania 3h jest już bardzo realne, Wojtek i Szymon udanie pobiegli w ultra, Aga, która pięknie śmiga już maraton z nową życiówką < 3:30 świetnie pobiegła wraz z Anetą w ultra na ponad 100km, Łukasz połamał upragnione 4h i to wyraźnie, Mirek dla którego na wiosnę 20 km sprawiało trudność jest już maratończykiem i treningowe 21 km jest teraz dla niego normalką.

Leszek po prawie roku kłopotów różnorakich wrócił z nową życiówką 3:05 WOW. Takich historii jest więcej a każda z nich daje wiele satysfakcji. Teraz czas roztrenowania, niektórzy ruszają od listopada inni od grudnia. Nabór do grupy podopiecznych trwa, chętnych zapraszam do kontaktu na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. by spełnić marzenia na sezon 2016