Planując sezon 2016 warto pomyśleć o rozsądnym treningu, indywidualnie ułożonym i dobranym do określonych celów startowych. Dlatego zapraszam do dołączenia do mojej grupy podopiecznych.

Wielu amatorów w okresie zimowym odpuszcza, budzą się na wiosnę z zimowego letargu i wtedy okazuje się, że na zrealizowanie ich celów jest już za późno. Prócz planowania treningu moją rolą jest również motywowanie i pokonywanie waszych wątpliwości. Początkujący biegacze potrzebują by ich nakierować na prawidłowe tory. Marzą o udanym debiucie, pokonaniu kolejnego dystansu lub o złamaniu kolejnej bariery czasowej. Co ważne dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z podopiecznymi (najlepszy z nich w ukończył maraton z wynikiem 2:50) można przewidzieć i zapobiec powstaniu przetrenowania czy wystąpieniu kontuzji. Splot kolejnych treningów nierozważnie wykonanych może doprowadzić do takiego właśnie skutku. Jedną z moich ról jest zapobiegać takim sytuacjom. Warto o tym pomyśleć tj. o opiece trenerskiej już na początku przygotowań do sezonu.

Informacji jak trenować jest wiele, czasami język i treść są trudne do przyswojenia a przełożenie tego na praktykę stanowi już prawdziwą zagadkę. Aby to wszystko sobie poukładać trzeba poświęcić temu czas, uwagę, wiedzę i doświadczenie. Warto by w początkach rozwijania naszej pasji biegania ktoś pomógł, wytłumaczył i jak to przy nauce wszystkiego, przekazał ważne zasady i nauczył jak rozwijać swoją pasję. Im wcześniej tym lepiej ponieważ jeśli popełnimy na początku błędy, trudno będzie się ich później oduczyć i pozbyć.
Kiedy nasze efekty będą lepsze? Kiedy to co robimy jest robione świadomie. W swojej wieloletniej praktyce trenowałem osoby od 18 do 64 roku życia. Były to osoby mające przeszłość sportową (np. koszykówka w szkole średniej) ale i takie, które wręcz z nadwagą wstały z kanapy i zamarzyły o maratonie.
I zapewniam was, że każdy może stać się maratończykiem ! 
Tylko do każdego trzeba podejść indywidualnie.
Jestem zarówno autorem planu treningowego (ogólnego) do maratonu poznańskiego jak i trenerem kilku edycji Gazety Wyborczej, w których do debiutu maratońskiego przygotowywałem (z sukcesem) osoby zarówno zza biurka jak i czytelników będących przekrojem całego społeczeństwa. W sumie przez kilka lat wytrenowałem ponad 100 osób i jeśli chodzi o debiutantów każdy kto trenował pod moim okiem i stosował się do moich zaleceń ukończył maraton i został maratończykiem !
Ale największym sukcesem jest to, że osoby te biegają dalej i zachęcają innych do biegania stając się przykładem, że każdy może biegać bez względu na wykonywany zawód i wiek.
Aby nawiązać współpracę zapraszam na mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Po pełnej analizie przeszłości, teraźniejszości i planów na przyszłość przystąpimy do… konkretnej pracy ;)

Liczba osób ograniczona dlatego warto już teraz podjąć decyzję ;)

Jesteś początkujący?
Potrzebujesz pomocy i nakierowania na właściwe tory?
Chcesz w przyszłości być samodzielny i sam układać sobie plany treningowe?Szukasz kogoś kto poświęci ci czas i uwagę.
Zapraszam serdecznie do nawiązania współpracy w opracowaniu indywidualnego planu treningowego.
Trzeba mieć świadomość, że aby trening i przygotowanie do zawodów dało efekt trzeba poświęcić minimum 3 miesiące. Wyjątek stanowi przygotowanie BPS gdy zawodnik ma już zrobioną bazę pod sezon.

Oferta kierowana jest przede wszystkim dla biegaczy amatorów wkraczających w świat biegania, marzących o debiucie w maratonie, początkujących chcących poprawić swoje wyniki. Póki nie spróbujemy nie wiemy jakie drzemią w nas możliwości.

Pakiet Beginner
60 zł netto/mc
- trening rozpisany z góry na cały miesiąc

Pakiet Advanced
90 zł netto/ mc
- trening rozpisywany co tydzień
- konsultowany i indywidualnie dostosowywany po przepracowaniu każdego tygodnia
- rabat 10% na suplementy marek Vitargo, Enervit

Pakiet Pro
120 zł netto/mc
- trening rozpisywany co tydzień
- konsultowany indywidualnie dostosowywany po przepracowaniu każdego tygodnia
- rabat 10% na suplementy marek Vitargo, Enervit
- ułożenie i zasugerowanie planu startów
- dla osób z Poznania możliwość spotkania na indywidualnym treningu raz w miesiącu (czas trwania 45-60 minut)

Pakiet BPS
160 zł netto - przygotowanie 8 tygodniowego BPS (Bezpośrednie Przygotowanie Startowe) do konkretnych zawodów

Pakiet Debiut
180 zł netto - przygotowanie do debiutu w maratonie plan 12 tygodniowy rozpisywany i konsultowany co tydzień.

Aby nawiązać współpracę zapraszam na mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Po pełnej analizie przeszłości, teraźniejszości i planów na przyszłość przystąpimy do… konkretnej pracy ;)

Artur Kujawiński